29Kvě

Vyhodnocení 15. bonusového programu (1.2.2014 – 30.4.2014)

Na konci ledna skončil 17. bonusový program.  Jedná se o speciální akci pro uživatele Souteze.cz, ve které vyhrávají nejaktivnější uživatelé za svoji aktivitu. Více informací o bonusovém programu si přečtete přímo na webu.

17. bonusový program byl opět závislý jen na získaném počtu bodů = nebylo losování, ale každý dostal odměnu dle jeho zásluh. Stačí být trochu na Souteze.cz a aktivní a můžete také vyhrát. Jak bonusový program dopadl:

  • Celkem bylo v uplynulém období bonusového programu zveřejněno 923 soutěží
  • Uživatel s největším počtem bodů získal 1 728 bodů
  • Celkový počet nasbíraných bodů: 196 534 bodů

Konečné výsledky:

Pořadí Uživatel Počet bodů Výhra
1. Katka Reichlová 1 728 Čistící sada od GigaComputer.cz v hodnotě 325 Kč, Kvalitní pouzdro na mobil od od KvalitniShop.cz, šňůrka na krk od KvalitniShop.czskládací taška od LedBaterky.czmini šroubovák pro jemnou práci od LedBaterky.cz.
2. Edita Olgyayová 1 581 Čistící sada od GigaComputer.cz v hodnotě 325 Kč, Kvalitní pouzdro na mobil od od KvalitniShop.cz, šňůrka na krk od KvalitniShop.czskládací taška od LedBaterky.cz.
3. Lucie Křížová 1 580 Mini struhadlo od LedBaterky.czmini šroubovák pro jemnou práci od LedBaterky.cz, šňůrka na krk od KvalitniShop.czskládací taška od LedBaterky.cz.
4. David Hořejší 1 573 Mini šroubovák pro jemnou práci od LedBaterky.cz, šňůrka na krk od KvalitniShop.czskládací taška od LedBaterky.cz.
5. Jaroslav Kusnierz 1 510 Mini šroubovák pro jemnou práci od LedBaterky.cz, šňůrka na krk od KvalitniShop.czskládací taška od LedBaterky.cz

Všem gratulujeme! V novém bonusovém programu můžete vyhrát i vy – zapojte se do sbírání bodů. V novém bonusovém programu už není žádné losování. Vyhraje jednoduše ten, kdo získá nejvíce bodů!

 

Share this Story

About admin

spravuji tento web

One comment

  1. Chci také vihrat něco odvar ze soutěže děkuji lemonova katerina

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

© Copyright 2014, All Rights Reserved