Bonusový program

Jako soutěžící máte možnost vyhrávat, i když se s vašimi soutěžními tipy neumísťujete zrovna na předních příčkách nebo vám štěstěna nepřeje při losování. V našem bonusovém programu totiž platí pravidlo, že čím víc se účastníte, tím více získáte! U nás vás oceníme už za aktivitu – stačí nás sdílet na Facebooku, doporučovat dalším soutěžícím a samozřejmě co nejvíce soutěžit.Články

14Čvn

Vyhodnocení 23. bonusového programu (1.2.2015 – 30.4.2016)

Dne 30.4. 2016 skončil již 23. bonusový program. Během 3 jarních měsíců jeho platnosti bylo zveřejněno celkem 762 soutěží! A kdo si tentokrát užije super ceny?

Konečné vyhodnocení: 

  • Celkem bylo v 23. kole bonusového programu zveřejněno 762 soutěží
  • Soutěžící s nejvyšším počtem bodů získal celkem 1240 bodů
  • Celkový počet nasbíraných bodů ve všech soutěžích kumulativně byl 209 938 bodů

Konečné výsledky:

Pořadí Uživatel Počet bodů Výhra
1. Janinka1996 1240  Elektronický klíč na Steam na hru Murdered: Soul Suspect v hodnotě 205 Kč
2. bedomedo60 1240 Elektronický klíč na Steam na hru Hitman: Absolution v hodnotě 135 Kč
3. mokrpet 1192 Elektronický klíč na Steam na hru Dominique Pamplemousse v hodnotě 110 Kč
4. Bohumil Lichna 1181  Elektronický klíč na Steam na hru Supreme Commander 2 v hodnotě 90 Kč
5. bobo 1181 Elektronický klíč na Steam na hru Closure v hodnotě 70 Kč

Výhercům gratulujeme a přejeme hodně štěstí v dalším soutěžení! 

Jako soutěžící máte možnost vyhrávat, i když se s vašimi soutěžními tipy neumísťujete zrovna na předních příčkách nebo vám štěstěna nepřeje při losování. V našem bonusovém programu totiž platí pravidlo, že čím víc se účastníte, tím více získáte! U nás vás oceníme už za aktivitu – stačí nás sdílet na Facebooku, doporučovat dalším soutěžícím a samozřejmě co nejvíce soutěžit. Přečtěte si článek, jak vyhrávat v Bonusovém programu a neuklikat seVyhraje jednoduše ten, kdo získá nejvíce bodů!

 

3Lis

VYHODNOCENÍ 21. BONUSOVÉHO PROGRAMU (1.8.2015 – 31.10.2015)

Dne 31.10.2015 skončil již 21. bonusový program. Během 3  měsíců jeho platnosti bylo zveřejněno celkem 782 soutěží! A kdo si tentokrát užije super ceny?

Konečné vyhodnocení: 

  • Celkem bylo v 21. kole bonusového programu zveřejněno 782 soutěží
  • Soutěžící s nejvyšším počtem bodů získal celkem 1090 bodů
  • Celkový počet nasbíraných bodů ve všech soutěžích kumulativně byl 180 547 bodů

Konečné výsledky:

Pořadí Uživatel Početbodů Výhra
1. libuse 1090 Elektronický klíč na Steam na hru Murdered: Soul Suspect v hodnotě 810 Kč
2. bedomedo60 1080 Elektronický klíč na Steam na hru Hitman: Absolution v hodnotě 540 Kč
3. mokrpetr 1075 Elektronický klíč na Steam na hru Deus Ex: Human Revolution – Director’s Cut v hodnotě 540 Kč
4. bobo 1069 Elektronický klíč na Steam na hru Supreme Commander 2 v hodnotě 350 Kč
5. mikálek 1068 Elektronický klíč na Steam na hru Lara Croft and the Guardian of Light v hodnotě 270 Kč

Výhercům gratulujeme a přejeme hodně štěstí v dalším soutěžení! 

Pokud ještě nejste účastnici Bonusového programu a chcete vyhrávat, aniž byste museli odpovědět na vše správně, zapojte se! Stačí když budete na našem webu aktivní, když budete přihlášení a body se vám budou automaticky načítat. Míra zapojení závisí jen na vás. Abyste vyhráli nemusíte se zdaleka účastnit každé soutěže. Přizvěte na Souteze.cz raději vaše přátele a získejte body za to, že soutěžit budou oni! Přečtěte si článek, jak vyhrávat v Bonusovém programu a neuklikat se!

5Srp

Jak vyhrávat v Bonusovém programu a neuklikat se?


Rádi byste se zapojili do Bonusového programu a vyhrávali super ceny, ale předem to vzdáváte v domnění, že vás stejně předběhne aktivnější soutěžící? Nemusíte. Stačí, když se zaměříte na nejlépe obodované aktivity!

Bonusový program rozhodně není jen o zběsilém klikání ze soutěže na soutěž, zadávání vašeho e-mailu a lajkování všech možných i nemožných stránek. Motivace účasti na soutěži by měla být přirozená a ačkoliv nám záleží na tom, aby se do Bonusového programu zapojilo co nejvíce z vás, rozhodně nechceme, abyste si z neustálého klikání na soutěže a jejich sdíleni odepsali myš.

Proč se tedy nezaměřit na super soutěže, které vás skutečně zajímají a body získávat za menší účast, ale za o to lépe bodované aktivity?

Podělte se s přáteli 

Proč byste klikali na dvacet různých soutěží, které by za jiných okolností vaši pozornost neupoutaly, když můžete na Souteze.cz přizvat vaše přátele? Ať už s nimi speciální odkaz sdílíte na Facebooku nebo prostřednictvím e-mailu, za jednoho nového uživatele, který se na Souteze.cz proklikl přes váš odkaz a zúčastnil se alespoň deseti soutěží, získáváte rovnou 20 bodů. Možná, že bude chvíli trvat, než se vaši přátelé těch deseti soutěží zúčastní, ale máte to skoro „bez práce“, zatímco jiní museli kliknout až 100x na odkazové soutěže nebo horlivě sdílet.

Věřte „Našemu tipu“ 

Jako „Náš tip“ označujeme zajímavé soutěže, jejichž pořadatelé chtějí, aby jejich soutěž byla vidět. Většinou probíhají na samostatné stránce pořadatele a hraje se v nich o ceny vyšší hodnoty. Za účast na takto označené soutěži získáváte rovnou 10 bodů a zpravidla jich bývá několik do měsíce.

Najdete je vždy nahoře na Souteze.cz. Stačí otevřít stránku a hned víte, co je nového a zda soutěž označená jako „Náš tip“ stojí nejen za účast, ale také za zisk 10 bodů.

Facebook nesmí chybět 

Soutěže na Facebooku prostě frčí. I proto jsou třetí nejlépe obodovanou skupinou soutěží. Spolu se soutěžemi, které probíhají přímo na naší stránce Souteze.cz. Oba typy poznáte opět jednoduše. Jsou to všechny ostatní soutěže, které jsou zobrazeny nahoře, ale nejsou nutně označeny jako „Náš tip“, ale jen Facebook nebo dokonce vůbec.

I u těchto soutěží se zpravidla hraje o ceny ve vyšší hodnotě a 5 bodů pro vás navíc.

Zapojíte se do našeho Bonusového programu?

16Čvc

4 důvody, proč se účastnit Bonusového programu


Bonusový program je program pro soutěžící Souteze.cz, kteří sbírají aktivitou na jednotlivých soutěžích body bez toho, aniž by museli soutěže vyhrávat. Soutěžící, kteří mají na konci daného období bodů nejvíce, vyhrávají zajímavé ceny. Každé bonusové období trvá 1 – 3 měsíce. Na začátku každého období se body z předchozího období anulují a soutěžící mají na začátku nového opět rovné šance. Dosažené body z předešlého bonusového programu nejsou přenositelné.

Vyhráváte, i když nevyhráváte

Pokud vám to připadá rozporuplné, nebylo to záměrem. Jen nevím, jak jinak vyjádřit, že díky účasti v Bonusovém programu Souteze.cz můžete vyhrávat, i když nevyhrajete. Nemyslím tím nic ve smyslu, že čest patří poraženým, ani že není důležité vyhrát, ale zúčastnit se. Soutěžíte-li přihlášení, automaticky se vám načítají body za účast na soutěžích, jejich doporučování či sdílení. Výherci s největším počtu bodu jsou na konci bonusového období za své soutěžení odměněni, nezávisle na tom, kolik soutěží vyhráli.

Uděláte radost sobě i přátelům

Likujete  a sdílíte naše soutěže na Facebooku nebo je dál šíříte jiným způsobem? Přemýšleli jste někdy nad tím, jaký je pravý důvod vašeho úsilí? Možná to děláte čistě z pragmatických důvodů, abyste získali body v Bonusovém programu, ale možná spíše proto, že se vám daná soutěž prostě líbí a chcete se o ni podělit s přáteli. Statistika tvrdí, že lidé na Facebooku prý sdílí hlavně to, aby dali najevo, že vědí o zajímavých informacích.

Pokud je to tak i u vás a děláte to často, jednoduše se u nás zaregistrujte a před každou soutěží se nezapomeňte přihlásit. Kromě toho, že někoho potěšíte hodnotnou informací, kterou mu zašlete či sdílíte, se vám budou přičítat body za soutěžení a vaše šance na výhru budou zase o něco vyšší.

Odměníme vás za propagaci nejlepších soutěží

Soutěže, kterých si zpravidla všimnete jako první, jsou ty, které jsou vytvořeny přímo na Souteze.cz. Poznáte je jednoduše. Nesou buď označení „Facebook“, „Náš tip“ nebo nejsou označeny vůbec, ale vždy je najdete v horní polovině stránky spolu spolu s hezkým náhledovým obrázkem.

Tyto soutěže jsou nejatraktivnější a proto jsou zvýrazněny nahoře. Za aktivitu na nich máte také nejvíce bodů. Nejen, že se účastníte super soutěží, ale zároveň vás za to odměníme více body (5 nebo 10 bodů), než u zbývajících soutěží (1 bod), které najdete v dolní polovině stránky.

Vyberte si svou odměnu!

Od založení Souteze.cz v roce 2011 proběhlo již devatenáct bonusových programů, aktuálně běží dvacátý a od srpna začíná další, již jedenadvacátý, plánovitě s drobnými změnami. Co se tedy má měnit? Výhry. 

Kosmetika, drobná elektronika, knížky a galanterie. To je dosavadní shrnutí vašich návrhů nových cen v bonusovém programu, k nimž jsme vás vyzvali na našem blogu, Facebooku i v e-mailu.

Děkujeme za vaše dosavadní návrhy a těšíme se na další! Psát nám můžete až do 25.7.2015. 


Nechceme, abyste se zapojili do soutěží, které vás nezajímají a soutěžili jen proto, abyste vyhráli v Bonusovém programu. Rádi bychom vás však vyzvali k účasti, pokud soutěžíte rádi a soutěže na naší stránce se vám líbí. Stačí proto udělat jediné – soutěžit přihlášení a body se vám budou automaticky načítat. Pokud to jediné, co vám ve sbírání bodů brání, je to, že byste preferovali jiné ceny, napište nám váš návrh sem do komentářů nebo na náš Facebook do zpráv a vyberte si tak svou budoucí odměnu! Své návrhy nám můžete psát až do 25.7.2015. 
© Copyright 2014, All Rights Reserved