O Souteže.cz

O nás


Jsme společnost, poskytující služby v oblasti online marketingu. Vaší firmě nebo produktu zajistíme propagaci interaktivním a zábavným způsobem – formou soutěže. Jsme nejnavštěvovanější portál na českém trhu a rozšiřujeme se také na zahraniční trhy. Díky nám získáte během jediné kampaně tisíce nových fanoušků na firemní facebookové stránce nebo tisíce nových adres, které můžete využít pro e-mail marketing.


9Úno

Soutěžte podle pravidel

Internetové soutěžení se během pár stalo velmi vyhledávanou položkou na seznamu zálib velkého množství uživatelů, které tráví čas na sociálních sítích a nebo jen tak brouzdají internetem. Pořádání různých soutěží nabízí bezesporu řadu výhod. Ať už zisk potřebných kontaktů, fanoušků, případných konverzí nebo šíření povědomí o značce či produktu. Jejich pořadatelé však mnohdy nerespektují nastavená pravidla, snaží se je všemožně obejít, nebo je ve většině případů vůbec neznají. I zde však platí, že si není radno zahrávat.
V nejlepším případě vám nebude schválena placená reklama, v tom horším vám Facebook právem zruší stránku, v tom nejhorším odradíte věrné fanoušky, u kterých celý proces začíná i končí.
Read More »

30Čvc

Zpoplatnění soutěží

Sklenka vína k zpoplatnění soutěžíDnešním dnem jsme zpoplatnili zakládání soutěží přes souteze.cz. Hodně lidí si zakládalo nesmyslné soutěže, což vedlo k velmi složité komunikaci s některými pořadateli. Tato změna povede ke zkvalitnění pořádaných soutěží.

Zároveň jsme upravili a zpřehlednili ceník soutěží. Založte si u nás soutěž na míru. Nemusíte nic složitě programovat, propagovat ani ztrácet čas administrativou spojenou s právními podmínkami soutěže. Nechte si poradit.

30Kvě

Novinky na Soutěže.cz

Neustále se snažíme web Souteze.cz rozvíjet. Pojďme si představit poslední novinky pro soutěžící i pořadatele soutěží:

Novinky pro soutěžící

 1. Nový vzhled Soutěže.cz – jak jste si jistě povšimli, trochu jsme redesignovali. Kromě kosmetických úprav jsme změnili i přehlednost pro soutěžící. V přehledu se můžete podívat, jakých soutěží jste se ještě nezúčastnili a je přehledněji zpracován i výpis všech soutěží, ve kterých jste byli aktivní za celou dobu od registrace na Soutěže.cz.
 2. Konec aktuálního bonusového programu – zítra 31.5.2013 končí aktuální bonusový program. Body, které jste získali, slouží jako lístky do losování. Během víkendu vylosujeme výherce cen a ihned je budeme informovat. Rozeslání výher proběhne v úterý.
  Někdo možná zaznamenal, že soutěže již nemusí být po celou dobu zvýrazněné. Může se tedy stát, že se zúčastníte soutěže, které nebyla zvýrazněná a dostanete za ni body. Pak se soutěž např. na den zvýrazní a kdo se soutěže zúčastní v této době, tak za ni dostane více bodů – to způsobilo rozestupy u soutěžících.
 3. Změna bonusového programu – od 1.6.2013 začne nový bonusový program s pořádnou první cenou. Nově budete získávat body za další aktivity:
  a) Sdílení soutěže na Facebook (max. 1x denně)
  b) Přivedení kamaráda, který se zaregistrují na Souteze.cz a zúčastní se alespoň 10 soutěží (každý uživatel získá speciální odkaz, který může rozeslat svým kamarádům a známým)
  V novém bonusovém programu získají výhry uživatelé s největším počtem bodů! Už tedy nebude žádné losování, ale bude záležet jen na vás, jakou cenu si odnesete. Pokud bude počet bodů mezi uživateli stejný, tak je rozhodujícím kritériem, kdo daného počtu bodů dosáhl dříve.

Read More »

© Copyright 2014, All Rights Reserved