11Kvě

Rekordní bonusový program

Uplynulý BONUSOVÝ PROGRAM na našem soutěžním portálu Soutěže.cz přinesl rekordní výhry. Za poctivé tříměsíční soutěžení bylo pořádně odměněno hned 5 soutěžících. A když říkáme, že pořádně, tak opravdu ano. V bonusovém programu s datem 1.2 – 31. 4. 2017 jsme totiž nadělovali ceny v celkové hodnotě 3 200 Kč.

Bonusový program?

Každé tři měsíce si portál Soutěže.cz zahraje na Ježíška a svým věrným soutěžícím připraví v Bonusovém programu porci výher. Co to ale vlastně ten Bonusový program je? Na našem portále můžete totiž vyhrát, aniž byste se aktivně účastnili jakékoliv soutěže. Pro získání bodů stačí pouze dané soutěže „rozkliknout“ a vám se ihned na váš osobní účet přičtou soutěžní body. Čím více pak soutěžíte nebo jen projíždíte jednotlivé soutěže, tím více se vám takových bodů přičítá. Jednou za tři měsíce se všechny takové body sečtou, vyhodnotí a 5 nejvášnivějších soutěžících obdrží zajímavé ceny.
Se začátkem května, tedy 1. 5. 2017 se opět spustit nový bonusový program, do kterého se stále můžete zapojit a třeba i vyhrát. Výhry se pak rozdělí po jeho ukončení s datem 31. 7. 2017.

Ceny za 3 200 Kč

V Bonusovém programu si přijdou na své především milovníci počítačových her a nebylo tomu jinak ani teď. Výherci si tentokráte odnesli ceny v celkové hodnotě 3 200 Kč, což je historické maximum. Nadělovali jsme 5 elektronických klíčů na stažení her z platformy Steam a musíme uznat, že se nám některé kousky opouštěly opravdu s těžkým srdcem.

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz
To všechno si odnesli naši nejschopnější a nejobětavější soutěžící.

A na co se těšit příště?

Nezbývá než pogratulovat vítězům a všechny ostatní informovat, že se rozběhl další Bonusový program, ve kterém budeme opět nadělovat pěkné úlovky z herního světa. Tak se zapojte už dnes, ať si další výhru odnesete třeba právě vy.

Jan Verner

Share this Story

About admin

spravuji tento web

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

© Copyright 2014, All Rights Reserved