15Úno

Jak se registrovat a přihlašovat

Není tomu tak dlouho, co jsme na stránkách www.souteze.cz přešli na nový vzhled. Vzhledem k tomu, že došlo k určitým změnám, a to nejen v tom, jak všechno vypadá, bylo by dobré vše si zde prohlédnout a projít. Pokud nemáte čas číst si dlouhé návody, nezoufejte – jednotlivé aspekty používání našich stránek budou jednak rozdělené do série článků, a také bude vždy článek doplněn o krátké video, které vše ukazuje názorně s komentářem. Začněme pěkne popořadě – u registrace a přihlašování. Pokud si o tom raději něco poslechnete než přečtete, zde je vše vysvětleno ve videonávodu:

A nyní verze pro čtenáře – abyste mohli plně využívat služeb na našich stránkách, což se týká hlavně pořádání soutěží a možnosti získávat pravidelně upozornění na nové soutěže, musíte se zaregistrovat. Za tímto účelem stačí kliknout na tlačítko „Registrovat se“ v pravém horním rohu obrazovky a vyplnit všechny potřebné informace.

Vyplnění formuláře

Tyto informace zahrnují vaše jméno a příjmení, funkční e-mailovou adresu (pro potvrzení vašeho účtu), heslo o alespoň 6 znacích (správně zopakované) a souhlas s podmínkami užívání našich služeb. Pokud o to máte zájem, volitelné položky zahrnují možnost pravidelného zasílání novinek z našeho webu (maximálně jednou za dva týdny) a/nebo upozornění na nové soutěže (maximálně jednou denně). Ochrana proti zneužití vašich osobních informací je samozřejmostí.

Potvrzení registrace

Po úspěšném vyplnění tohoto formuláře ale registrace ještě nekončí. Bude vám zaslán potvrzovací e-mail na zadanou e-mailovou adresu, v němž musíte kliknout na potvrzovací odkaz. Pokud vám z jakéhokoli důvodu daný e-mail nepřijde, nebo přijde, ale potvrzovací odkaz nebude funkční, můžete nás kdykoli kontaktovat na e-mailové adrese info@souteze.cz, čímž také potvrdíte, že jste skutečná osoba, a my váš účet manuálně aktivujeme.

Registrace přes Facebook

Pokud vlastníte osobní facebookový účet, můžete se zaregistrovat a přihlašovat i přes něj (nebo také jen přes něj). Stačí být přihlášen do vlastního facebookového účtu a v registračním formuláři kliknout na tlačítko „Zaregistrovat se přes Facebook“. I kdybyste jej nechtěli použít k registraci, založení facebookového účtu vám doporučujeme, protože jej budete potřebovat, pokud se budete chtít účastnit facebookových soutěží nebo je zakládat.

Přihlášení na web

Přihlásit se můžete buďto pomocí uživatelského jména a hesla, nebo přes váš osobní účet na Facebooku – pokud jste s ním spárovali váš účet nebo se přes něj přímo zaregistrovali a pokud jste do něj momentálně přihlášení. Z hlediska toho, k jakým možnostem budete mít na našich stránkách přístup, je jedno, jakým způsobem se přihlásíte. Pro vytvoření facebookové soutěže jen musíte mít uživatelský účet na našich stránkách spárovaný s vašim osobním facebookovým účtem. Přihlášení je nezbytné pro změnu vašich přihlašovacích/osobních/kontaktních údajů ve vašem uživatelském účtu, pro založení jakéhokoli typu soutěže a pro zobrazení některých pomocných informací o soutěžích nebo vaší předchozí aktivitě. Pro účast v soutěžích není aktivní přihlášení nutné.

Budete-li si chtít založit soutěž na našem portálu nebo přes naši aplikaci na vaší vlastní facebookové stránce, za 9000 Kč + DPH ji klidně vytvoříme za vás. Více informací se dozvíte v našem ceníku, skrze naši emailovou adresu info@souteze.cz nebo na telefonním čísle +420 792 566 391.

Mgr. Martin Režný, Váš marketingový poradce na Soutěže.cz

Share this Story

About admin

spravuji tento web

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

© Copyright 2014, All Rights Reserved