30Čvc

Proč jsou Souteze.cz správným místem pro váš banner?

Potřebujete propagovat novou soutěž, produkt nebo službu? Na Souteze.cz propagujeme různé soutěže každým dnem. Zvýrazněním, e-maily, distribucí na jiné soutěžní weby, na Facebooku…a bannery!


Bannerová reklama je jedním z nejstarších způsobů internetové reklamy, přesto je v internetové reklamě čím dál více dominantní. Objem internetové inzerce vzrostl v roce 2014 oproti roku předchozímu o 10% na 14,6 mld. Kč a růstový trend se předpokládá i v roce 2015. Co se podílí na jejím nárůstu? Mimo reklamy do vyhledávačů a videoreklamy je to především bannerová reklama.

Pro její úspěšnost je důležité, aby byl váš banner umístěn na webu se správným obsahem a afinity návštěvníků k vaší cílové skupině.

Ve kterých případech pro vás umístění banneru na Souteze.cz bude tedy mít přínos?

  • Hledáte nové zákazníky, které chcete oslovit výhodnou nabídkou
  • Propagujete soutěž a hledáte místo, kde se schází milovníci soutěží
  • Chcete zvýšit povědomí o značce

Na Souteze.cz se schází návštěvníci, kteří se soutěžením baví. Zároveň to však znamená, že rádi výhodně získávají zboží či služby a že mají relativně více volného času, který soutěžení a reklamě na internetu mohou věnovat.


Cena, kterou zaplatíte za jednotýdenní umístění banneru na Souteze.cz je 2 500 Kč + DPH za týden. Garantovaný počet zobrazení je 25 000 zobrazení týdně, z praxe však víme, že to bude okolo 37 000. Nenechte si ujít šanci oslovit vaší nabídkou nebo soutěží 25 000 návštěvníků za jediný týden nebo 100 000 návštěvníků za jediný měsíc!

Pro objednání banneru nebo více informací nás jednoduše kontaktujte na e-mailu info@souteze.cz.

Share this Story

About admin

spravuji tento web

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

© Copyright 2014, All Rights Reserved