26Led

Příští týden začíná nový bonusový program + máme zásobu pro nové portálové soutěže

Již příští týden začíná nový bonusový program, ve kterém vyhrávají ti lidé, kteří se rychle účastní našich soutěží. Pokud patříte mezi nové uživatele, nezapomeňte se od 1.2. pravidelně účastnit soutěží. Za účast získáváte body a nejaktivnější uživatelé získají zajímavé ceny. Nezáleží tedy na náhodě, ale na Vašem úsilí – na kolik soutěží zareagujete a jak rychle!

Zároveň jsme navázali spolupráci s e-shopem sportsmarket.cz, který nabízí sportovní výživu, doplňky stravy a fitness produkty. Obdrželi jsme od nich:

• 35 náramků power balance
  • 50 přívěsků na klíče
  • Spoustu slevových kupónů
  • 50 propisek

Když se vše rozloží, tak je to hromada věcí, o které budeme postupně pořádat soutěže.

Pokud chcete také uspořádat soutěž a nechcete nic řešit (vymýšlet otázky, posílat ceny, jednat se soutěžícími), kontaktujte nás a vše zařídíme za Vás! Případně víte o někom, kdo by mohl naše služby využít? Doporučte nás. Stále bojujeme s tím, že náš server zná malé množství lidí a pro větší popularitu potřebuje jak hodně soutěžících, tak pořadatele soutěží.