26Led

Příští týden začíná nový bonusový program + máme zásobu pro nové portálové soutěže

Již příští týden začíná nový bonusový program, ve kterém vyhrávají ti lidé, kteří se rychle účastní našich soutěží. Pokud patříte mezi nové uživatele, nezapomeňte se od 1.2. pravidelně účastnit soutěží. Za účast získáváte body a nejaktivnější uživatelé získají zajímavé ceny. Nezáleží tedy na náhodě, ale na Vašem úsilí – na kolik soutěží zareagujete a jak rychle!

Zároveň jsme navázali spolupráci s e-shopem sportsmarket.cz, který nabízí sportovní výživu, doplňky stravy a fitness produkty. Obdrželi jsme od nich:

 • 35 náramků power balance
 • 50 přívěsků na klíče
 • Spoustu slevových kupónů
 • 50 propisek

 Když se vše rozloží, tak je to hromada věcí, o které budeme postupně pořádat soutěže.

Pokud chcete také uspořádat soutěž a nechcete nic řešit (vymýšlet otázky, posílat ceny, jednat se soutěžícími), kontaktujte nás a vše zařídíme za Vás! Případně víte o někom, kdo by mohl naše služby využít? Doporučte nás. Stále bojujeme s tím, že náš server zná malé množství lidí a pro větší popularitu potřebuje jak hodně soutěžících, tak pořadatele soutěží.

 

Share this Story

About admin

spravuji tento web

7 komentářů

 1. Ladislav Svoboda

  Zdravím už se těším na další soutěžní kolo a snad to přiláká více soutěžících.

 2. a chce to nějak rozložit, někdy je 8 soutěží za den a dnes třeba žádná. Nebo větší propagaci

 3. Kanda67: Rozložení se dělá hůře, protože soutěže odesílají různé firmy, které pořádají soutěže. Záleží tedy na nich, kolik přijde objednávek. Plánujeme ale vylepšování systému i další propagaci, takže věříme, že počet soutěží bude stoupat.

 4. pro ty co mají naprogramované roboty a dělají soutěže do 14 minut, těm je snad jedno, rozložení soutěží ;-D

 5. Dobrý den, jak je možné, že i když jsem se zúčastnil všech soutěží a ještě včera jsem byl na 6 místě, tak dnes ráno mám (i když přičtu 2 body z FB, které ještě nemám) o 2 body méně a jsem tím pádem na 12. místě

 6. nezapočítaly se mi body z účast v soutěži – Soutěž o víkendové pobyty pro 2

 7. Petr Škrob: Včera byla vymazána soutěž o startovací kabely, byl v ní uveden nefunkční e-mail (pravděpodobně byla podvodná). Body za tuto soutěž byly v rámci bonusového programu také vymazány.

  Takto budeme v případě chybných soutěží postupovat vždy = soutěž vymažeme a nebudou se počítat za ni body (ani čas reakce).

  Ke zmíněné soutěži se body již přičetly.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

© Copyright 2014, All Rights Reserved