18Čvn

Přáli byste si jiné ceny v bonusovém programu? Pomozte nám rozhodnout!

Pokud patříte k našim horlivým soutěžícím, pak vám určitě neuniklo, že poslední měsíc nebylo možné sdílet probíhající soutěže na Facebooku. Máme pro vás dobrou zprávu. Vlastně rovnou dvě.

Ta první je, že už vše funguje a vaše body v bonusovém programu opět můžou růst zběsilým tempem. Pro ty, co jej neznají, bonusový program je systém, ve kterém můžete vyhrávat ceny za účast na soutěžení.

Říkáte si, proč to tak dlouho trvalo? Facebook se rozhodl, že chce, aby data jeho uživatelů byla ve větším bezpečí vůči třetím stranám. A tak jsme museli dlouho testovat, zda nové nastavení funguje a chvíli trvalo, než se vše zaběhlo.

Dlouhodobým testováním jsme chtěli zabránit situacím, aby se třeba některému soutěžícímu body za sdílení v bonusovém programu nenačítaly a jinému ano, a aby tak došlo ke znevýhodnění. Mrzí nás, jestli vám to znepříjemnilo soutěžení.

Máme spoustu skvělých soutěží, které si zaslouží vaše sdílení a doporučení. A za které si vy zasloužíte skvělé odměny. A to je ta druhá novinka.

Plánujeme změnu cen v bonusovém programu. Už se pravděpodobně nebude hrát o elektronické klíče k online hrám. Jste zklamaní? Nebuďte!


Můžete se podílet na rozhodování o tom, o jaké ceny se bude hrát v bonusovém programu od 1. 8. 2015. Chceme vás požádat o váš poradní hlas.Naším jediným cílem je, aby byli naši soutěžící spokojení a aby jejich počet neustále rostl. Rádi vás tedy odměníme nejen za soutěžení, ale také za další šíření soutěží do světa.

Jaké ceny byste chtěli v bonusovém programu získávat? Jsou to knížky, kosmetika, drobná elektronika, poukazy nebo cokoli jiného?

Máte návrhy ke změně celkových pravidel bonusového programu?

Napište nám do komentářů. Děkujeme.

Share this Story

About admin

spravuji tento web

6 komentářů

  1. bolo by super ak by boli ceny kozmetika

  2. Marie Štieberová

    malé el.spotebiče

  3. Uvítala bych tvořivé ceny – jako např. metráž, galanterii, vlnu, barvy na látky, krajky, apod.

  4. uvítala bych jako výhru- řekněme kosmetiku nebo knihy(kuchařky)

  5. Uvítali by jsme i jiné ceny.Jako kosmetiku,knížky,drobnou elektroniku atd.

  6. Určitě bych ocenila věcné ceny. Ne každý hraje online hry 😀

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

© Copyright 2014, All Rights Reserved