27Bře

Od 1.4.2012 začne nový bonusový program

Soutěžíte pravidelně na Soutěže.cz? Víte, že můžete vyhrát jen díky svojí šikovnosti? Nezáleží na tom, jestli budete mít štěstí, ale jen na vaší píli!

Od 1. 4. 2012 začíná na Soutěže.cz nový bonusový program, ve kterém získáváte body za to, že se zúčastníte soutěží, které se zveřejní na našem portálu. Zveřejňujeme 2 typy soutěží:

 1. Portálové soutěže – ty probíhají přímo na na našem webu, musíte se jich zúčastnit, abyste získali bod do bonusového programu
 2. Odkazové soutěže – ty probíhají na cizích webech a na Soutěže.cz je jen odkaz. Stačí na odkaz jen kliknout, nemusíte se soutěže zúčastnit a automaticky získáte bod. Samozřejmě se ale můžete zúčastnit i odkazové soutěže.

Samozřejmě existují soutěžící, kteří se všech soutěží účastní a nebo na ně kliknou (v případě odkazových soutěží). Abychom určili vítěze, tak je i důležitý čas, za jak dlouho na danou soutěž zareagujete. Kdo bude na soutěže nejrychleji reagovat, tak získá výhru.

Konkrétní podmínky jsou popsány na www.souteze.cz/vyhraj-za-ucast-info.

Novinka v bonusovém programu od 1.4.: už nemusíte sdílet soutěže na svůj Facebook, za sdílení nebudou body, budou body jen za účast!

Share this Story

About admin

spravuji tento web

6 komentářů

 1. soutěžím o dušu !!!

 2. Libuše Novotná

  Vážení přátelé,
  tak jsem čekala, že odstartuje bonusový program. Je 11 minut po půlnoci a ono nic. Co to je za hloupost? To je jen o lži. Vážení, kteří tento portál obsluhujete, nelžete lidem, napište, že to funguje od pondělka. To byl asi aprílový žert. A ten si strčte za klobouk. Komu dnes mám věřit. Asi sama sobě. Nezbývá mi nic jiného než vás poslat “ k šípku“.

 3. Libuše Novotná

  Máte prosím přetočený čas? Jsem z vás v šoku . Momentálně mám 18 minut po půlnoci.

 4. Libuše Nováková: Nový bonusový program normálně začal. Shrnutí je v dnešním novém článku: http://blog.souteze.cz/novy-bonusovy-program-odstartovan/

 5. Bohumil Lichna: děkujeme a přejeme hodně úspěchů v soutěžích

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

© Copyright 2014, All Rights Reserved