18Led

Novinky pro rok 2016: Tři vylepšení, která budete milovat!

Pro rok 2016 jsme pro vás připravili hned několik novinek týkajících se pořádání soutěží na Souteze.cz. Jelikož všechny vychází přímo z podnětů vás, pořadatelů online soutěží, jistě vás naše vylepšení potěší 🙂 Tak jdeme na to!

1. Možnost placení přes PayPal

Zapomeňte na zdlouhavé čekání, než přijde platba z jednoho účtu na druhý. Stejně jako je možné si „naklikat“ soutěž během pár minut, tak i placení je nyní jednodušší. Zaplaťte celou sumu jednoduše přes PayPal a vytiskněte si klasickou fakturu. Tuto možnost ocení nejen pořadatelé, kteří spravují soutěž ze zahraničí, ale všichni příznivci moderních platebních metod. Jak tedy platbu přes PayPal provést? Jednoduše zvolte možnost PayPal v momentě, kdy po vás systém požaduje platbu.

Platba za soutěž   Souteže.cz

Dobrá zpráva pro všechny konzervativce: možnost placení kartou i převodem z účtu zůstává jak pro přímou platbu za služby, tak pro dobití kreditu ve vaší peněžence. 🙂

Untitled design2. Pro vaši soutěž zajistíme i distribuci výher

Pokud chcete mít s pořádáním soutěže skutečně co nejméně práce, svěřte ji do našich rukou od A do Z. Nyní se nemusíte zabývat ani pořizováním výher, komunikací s vítězi ohledně jejich předání a následné distribuci cen. Jednoduše nám napište vaši představu o výhrách a my celý proces předání zajistíme sami.

3. Ještě větší výběr soutěží

Na webu Souteze.cz si můžete vybrat soutěž vědomostní nebo fotografickou pořádanou na webu nebo na Facebooku. Přestože drtivá většina firem si z této nabídky vybere, může se stát, že vy mezi ně nepatříte. Pokud máte rádi originální řešení a hledáte tudíž i originální online soutěž pro vaše klienty, rádi pro vás připravíme soutěž na míru. Vše bude dle vašich představ a nastavené tak, aby soutěž co nejlépe splnila vaše očekávání, ať už jde o získávání nových kontaktů pro email marketing nebo představení žhavé novinky ve vašem sortimentu. Pokud vás tato možnost zaujala, můžete ji buď zvolit v nabídce soutěží při zakládání soutěže, nebo nás kontaktujte a my se vám ozveme 🙂

Založení soutěže   Souteže.cz

Líbí se vám naše vylepšení? Jakou změnu byste uvítali vy? Napište nám na info@souteze.cz 🙂

Share this Story

About admin

spravuji tento web

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

© Copyright 2014, All Rights Reserved