18Lis

Souteze.cz se rozšiřují o další web!

Poslední dva týdny jsme Vás příliš neinformovali o tom, co se u nás děje. Měli jsme totiž spoustu práce s dalším vylepšováním webu – pro pořadatele i soutěžící!

Koupili jsme soutěžní web www.websouteze.cz. Jedná se o web, který se na dotaz „soutěže“ zobrazuje na 1. místu na Googlu a na 2. místě na Seznamu. V současné době je to tedy web s pravděpodobně nejlepšími pozicemi ve vyhledávačích v oboru soutěžích. Každý den na tento web vkládají pořadatelé odkazy na různé soutěže. Plánujeme takovou úpravu, aby se všechny soutěže, které se vloží na websouteze.cz, automaticky zobrazovaly i na www.souteze.cz.

Jako soutěžící tak již nebudete muset procházet denně více soutěžních webů, protože vše najdete na jednom místě.  A jako pořadatelé se můžete těšit na vyšší návštěvnost!  Zároveň plánujeme umožnit vkládání nových soutěží bez registrace (registrace automaticky provede sama, jakmile se vloží nová soutěž). Ulehčíme tak pořadatelům soutěží administrativu. Někteří se nechtějí registrovat a tak zatím nevkládali soutěže. Toto vylepšení spustíme příští týden. Příští týden i aktivujeme automatické vkládání nových soutěží z websouteze.cz.

Nakonec máme i novinku pro soutěžící. Některým uživatelům se strhly body za sdílení soutěží na Facebooku. Jedná se o problém, kdy nám Facebook správně nezobrazí všechny Vaše příspěvky a při přepočítání bodů se pak strhnout body. Z důvodu, že propojení s Facebookem trochu zlobí, jsme se rozhodli udělat jednu úpravu – jakmile jednou už budete mít body za sdílení přičteny, tak už nepůjdou odečíst. Takže už nebude možný pokles bodů. Tuto úpravu uděláme do konce tohoto týdne.

Share this Story

About admin

spravuji tento web

One comment

  1. Ladislav Svoboda

    Výborně zase nějaké vylepšení musím pochválit je to dobrý nápad od pořadatelů.Myslím,že se tady bude soutěžícím líbit a zvýší to navštevnost.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

© Copyright 2014, All Rights Reserved