30Kvě

Novinky na Soutěže.cz

Neustále se snažíme web Souteze.cz rozvíjet. Pojďme si představit poslední novinky pro soutěžící i pořadatele soutěží:

Novinky pro soutěžící

 1. Nový vzhled Soutěže.cz – jak jste si jistě povšimli, trochu jsme redesignovali. Kromě kosmetických úprav jsme změnili i přehlednost pro soutěžící. V přehledu se můžete podívat, jakých soutěží jste se ještě nezúčastnili a je přehledněji zpracován i výpis všech soutěží, ve kterých jste byli aktivní za celou dobu od registrace na Soutěže.cz.
 2. Konec aktuálního bonusového programu – zítra 31.5.2013 končí aktuální bonusový program. Body, které jste získali, slouží jako lístky do losování. Během víkendu vylosujeme výherce cen a ihned je budeme informovat. Rozeslání výher proběhne v úterý.
  Někdo možná zaznamenal, že soutěže již nemusí být po celou dobu zvýrazněné. Může se tedy stát, že se zúčastníte soutěže, které nebyla zvýrazněná a dostanete za ni body. Pak se soutěž např. na den zvýrazní a kdo se soutěže zúčastní v této době, tak za ni dostane více bodů – to způsobilo rozestupy u soutěžících.
 3. Změna bonusového programu – od 1.6.2013 začne nový bonusový program s pořádnou první cenou. Nově budete získávat body za další aktivity:
  a) Sdílení soutěže na Facebook (max. 1x denně)
  b) Přivedení kamaráda, který se zaregistrují na Souteze.cz a zúčastní se alespoň 10 soutěží (každý uživatel získá speciální odkaz, který může rozeslat svým kamarádům a známým)
  V novém bonusovém programu získají výhry uživatelé s největším počtem bodů! Už tedy nebude žádné losování, ale bude záležet jen na vás, jakou cenu si odnesete. Pokud bude počet bodů mezi uživateli stejný, tak je rozhodujícím kritériem, kdo daného počtu bodů dosáhl dříve.

Novinky pro pořadatele soutěží

 1. Maximálně jsme zjednodušili proces zakládání vlastní soutěže. Každý krok je pečlivě popsán a založení soutěže nemůže být jednodušší.
 2. V červnu spustíme možnost zakládat soutěže v záložkách na Facebooku. Vše legálně a podle pravidel Facebooku. Sledujte blog, ať můžete spustit soutěž jako první!
Share this Story

About admin

spravuji tento web

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

© Copyright 2014, All Rights Reserved