5Srp

Jak vyhrávat v Bonusovém programu a neuklikat se?


Rádi byste se zapojili do Bonusového programu a vyhrávali super ceny, ale předem to vzdáváte v domnění, že vás stejně předběhne aktivnější soutěžící? Nemusíte. Stačí, když se zaměříte na nejlépe obodované aktivity!

Bonusový program rozhodně není jen o zběsilém klikání ze soutěže na soutěž, zadávání vašeho e-mailu a lajkování všech možných i nemožných stránek. Motivace účasti na soutěži by měla být přirozená a ačkoliv nám záleží na tom, aby se do Bonusového programu zapojilo co nejvíce z vás, rozhodně nechceme, abyste si z neustálého klikání na soutěže a jejich sdíleni odepsali myš.

Proč se tedy nezaměřit na super soutěže, které vás skutečně zajímají a body získávat za menší účast, ale za o to lépe bodované aktivity?

Podělte se s přáteli 

Proč byste klikali na dvacet různých soutěží, které by za jiných okolností vaši pozornost neupoutaly, když můžete na Souteze.cz přizvat vaše přátele? Ať už s nimi speciální odkaz sdílíte na Facebooku nebo prostřednictvím e-mailu, za jednoho nového uživatele, který se na Souteze.cz proklikl přes váš odkaz a zúčastnil se alespoň deseti soutěží, získáváte rovnou 20 bodů. Možná, že bude chvíli trvat, než se vaši přátelé těch deseti soutěží zúčastní, ale máte to skoro „bez práce“, zatímco jiní museli kliknout až 100x na odkazové soutěže nebo horlivě sdílet.

Věřte „Našemu tipu“ 

Jako „Náš tip“ označujeme zajímavé soutěže, jejichž pořadatelé chtějí, aby jejich soutěž byla vidět. Většinou probíhají na samostatné stránce pořadatele a hraje se v nich o ceny vyšší hodnoty. Za účast na takto označené soutěži získáváte rovnou 10 bodů a zpravidla jich bývá několik do měsíce.

Najdete je vždy nahoře na Souteze.cz. Stačí otevřít stránku a hned víte, co je nového a zda soutěž označená jako „Náš tip“ stojí nejen za účast, ale také za zisk 10 bodů.

Facebook nesmí chybět 

Soutěže na Facebooku prostě frčí. I proto jsou třetí nejlépe obodovanou skupinou soutěží. Spolu se soutěžemi, které probíhají přímo na naší stránce Souteze.cz. Oba typy poznáte opět jednoduše. Jsou to všechny ostatní soutěže, které jsou zobrazeny nahoře, ale nejsou nutně označeny jako „Náš tip“, ale jen Facebook nebo dokonce vůbec.

I u těchto soutěží se zpravidla hraje o ceny ve vyšší hodnotě a 5 bodů pro vás navíc.

Zapojíte se do našeho Bonusového programu?

Share this Story

About admin

spravuji tento web

One comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

© Copyright 2014, All Rights Reserved