23Lis

Chcete přilákat zákazníky na největší nákupní sezónu roku? Je nejvyšší čas!

Vánoce jsou svátky klidu, míru… a taky největšího průvanu v obchodních skladech a našich peněženkách. Pokud chcete přimět co nejvíce zákazníků, aby utratili své poctivě vydělané peníze právě u vás, je nejvyšší čas jim naservírovat neodolatelnou nabídku až pod nos! Zapomeňte letos na slevy a dárky zdarma, snažte se přilákat co nejvíce těch, co u vás nakoupí bez podmínek. Nevíte jak? Zorganizujte online soutěž!Vánoční ozdobaPropagace vaší firmy prostřednictvím online soutěže má před Vánoci hned několik výhod. Zatímco přes rok se snažíte dostat se do povědomí co nejvíce lidí a získat cenné emailové kontakty pro vlastní email marketing, na sklonku podzimu je cíl jasně definovaný: zvýšit prodeje Vánočních dárků na maximum! Vánoce jsou z komerčního hlediska ideální příležitostí k tomu prodat úplně cokoliv. Ať už vyrábíte zajímavé produkty, nebo nabízíte kvalitní služby.

Největším plusem vaší soutěže je fakt, že dáváte soutěžícím možnost vyhrát něco zdarma. Před Vánoci se hodí každá koruna a všichni rádi ušetří za dárek, který získali za pár kliknutí. Pamatujte na to při výběru soutěžních cen– nabídněte vstupenky na kulturní akci, která se koná až v novém roce nebo dárkový poukaz na vlastní služby s platností po celý příští rok. Velmi lákavou cenou je určitě jakákoli elektronika– nemusíte investovat statisíce, soutěžící hravě nalákáte i na jednoduchý tablet či designová sluchátka.

Dalším přínosem je to, že se do povědomí zákazníků dostanete přesně v momentě, kdy se rozhodují o Vánočních nákupech. Lidé si často nevědí rady s tím, co koupit, a lákavá nabídka je může hodně rychle přesvědčit k nákupu. Využijte sílu Facebooku a vytvořte atraktivní soutěž, kterou budou lidé sami sdílet. Díky tomu získáte mnoho soutěžících i těch, kteří zavítají na vaše stránky a rovnou nakoupí.Lebkuchenmann vor weiem HintergrundJak na to?

Vytvoření internetové soutěže není nic těžkého, v zásadě stačí splnit několik jednoduchých podmínek:

Vybrat typ soutěže– chcete, aby vám soutěžící zasílali fotografie, nebo odpovídali na otázky?

Zvolit ceny do soutěže – nezapomeňte vybrat takové, které odpovídají náročnosti soutěžního úkolu.

Vypustit soutěž do světa – nenechávejte si soutěž pro sebe, dejte o sobě vědět! Rozešlete emaily, udělejte reklamu na Facebooku a umístěte soutěž na všechny dostupné soutěžní portály! Podívejte se na další možnosti propagace.

Tip na závěr

Využijte nezaměnitelnou Vánoční atmosféru a pohrajte si s grafikou vaší soutěže! Spoustou sněhu, cukroví, ozdob a světýlek určitě nic nezkazíte. Vzbuďte v soutěžících pocit, že už díky soutěžení se dostanou do té správné sváteční nálady!

Potřebujete poradit s vytvořením vhodné soutěže pro vaši firmu? Napište nám na info@souteze.cz a my vám rádi poradíme 🙂

Share this Story

About admin

spravuji tento web

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

© Copyright 2014, All Rights Reserved