16Čvc

4 důvody, proč se účastnit Bonusového programu


Bonusový program je program pro soutěžící Souteze.cz, kteří sbírají aktivitou na jednotlivých soutěžích body bez toho, aniž by museli soutěže vyhrávat. Soutěžící, kteří mají na konci daného období bodů nejvíce, vyhrávají zajímavé ceny. Každé bonusové období trvá 1 – 3 měsíce. Na začátku každého období se body z předchozího období anulují a soutěžící mají na začátku nového opět rovné šance. Dosažené body z předešlého bonusového programu nejsou přenositelné.

Vyhráváte, i když nevyhráváte

Pokud vám to připadá rozporuplné, nebylo to záměrem. Jen nevím, jak jinak vyjádřit, že díky účasti v Bonusovém programu Souteze.cz můžete vyhrávat, i když nevyhrajete. Nemyslím tím nic ve smyslu, že čest patří poraženým, ani že není důležité vyhrát, ale zúčastnit se. Soutěžíte-li přihlášení, automaticky se vám načítají body za účast na soutěžích, jejich doporučování či sdílení. Výherci s největším počtu bodu jsou na konci bonusového období za své soutěžení odměněni, nezávisle na tom, kolik soutěží vyhráli.

Uděláte radost sobě i přátelům

Likujete  a sdílíte naše soutěže na Facebooku nebo je dál šíříte jiným způsobem? Přemýšleli jste někdy nad tím, jaký je pravý důvod vašeho úsilí? Možná to děláte čistě z pragmatických důvodů, abyste získali body v Bonusovém programu, ale možná spíše proto, že se vám daná soutěž prostě líbí a chcete se o ni podělit s přáteli. Statistika tvrdí, že lidé na Facebooku prý sdílí hlavně to, aby dali najevo, že vědí o zajímavých informacích.

Pokud je to tak i u vás a děláte to často, jednoduše se u nás zaregistrujte a před každou soutěží se nezapomeňte přihlásit. Kromě toho, že někoho potěšíte hodnotnou informací, kterou mu zašlete či sdílíte, se vám budou přičítat body za soutěžení a vaše šance na výhru budou zase o něco vyšší.

Odměníme vás za propagaci nejlepších soutěží

Soutěže, kterých si zpravidla všimnete jako první, jsou ty, které jsou vytvořeny přímo na Souteze.cz. Poznáte je jednoduše. Nesou buď označení „Facebook“, „Náš tip“ nebo nejsou označeny vůbec, ale vždy je najdete v horní polovině stránky spolu spolu s hezkým náhledovým obrázkem.

Tyto soutěže jsou nejatraktivnější a proto jsou zvýrazněny nahoře. Za aktivitu na nich máte také nejvíce bodů. Nejen, že se účastníte super soutěží, ale zároveň vás za to odměníme více body (5 nebo 10 bodů), než u zbývajících soutěží (1 bod), které najdete v dolní polovině stránky.

Vyberte si svou odměnu!

Od založení Souteze.cz v roce 2011 proběhlo již devatenáct bonusových programů, aktuálně běží dvacátý a od srpna začíná další, již jedenadvacátý, plánovitě s drobnými změnami. Co se tedy má měnit? Výhry. 

Kosmetika, drobná elektronika, knížky a galanterie. To je dosavadní shrnutí vašich návrhů nových cen v bonusovém programu, k nimž jsme vás vyzvali na našem blogu, Facebooku i v e-mailu.

Děkujeme za vaše dosavadní návrhy a těšíme se na další! Psát nám můžete až do 25.7.2015. 


Nechceme, abyste se zapojili do soutěží, které vás nezajímají a soutěžili jen proto, abyste vyhráli v Bonusovém programu. Rádi bychom vás však vyzvali k účasti, pokud soutěžíte rádi a soutěže na naší stránce se vám líbí. Stačí proto udělat jediné – soutěžit přihlášení a body se vám budou automaticky načítat. Pokud to jediné, co vám ve sbírání bodů brání, je to, že byste preferovali jiné ceny, napište nám váš návrh sem do komentářů nebo na náš Facebook do zpráv a vyberte si tak svou budoucí odměnu! Své návrhy nám můžete psát až do 25.7.2015. 
Share this Story

About admin

spravuji tento web

One comment

  1. Velice dobrý obsah a k věci. Pozdravuji!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

© Copyright 2014, All Rights Reserved